Poniedziałek, 2020-03-30

Imieniny: Amelii, Dobromira

rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych została przedłużona.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br. Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowy przedszkole370@poczta.idsl.pl Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, w trosce o wspólne dobro i zdrowie, od dnia 16 marca br. Rodzice oraz inni interesanci nie będą obsługiwani osobiście, tylko drogą telefoniczną lub elektroniczną w godzinach pracy sekretariatu, tj. 8:00 – 16:00.

W związku z rekrutacją na rok szkolny 2020/2021, wszystkie wymagane dokumenty (wniosek, zaświadczenia, oświadczenia itp. potwierdzające zaznaczone kryteria) prosimy przesyłać w formie skanu lub zdjęć na adres mailowy przedszkola: przedszkole370@poczta.idsl.pl

Wniosek oraz dokumenty potwierdzające kryteria zostanie sprawdzony i zaakceptowany w ciągu 5 dni od dnia złożenia. W przypadku braku dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów - kryterium, które nie zostanie potwierdzone wymaganymi dokumentami, nie będzie uwzględnione w rekrutacji.

W przypadku trudności lub wątpliwości związanych z potwierdzaniem poszczególnych kryteriów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 613-87-69 lub mailowy z sekretariatem przedszkola (mail powyżej).

Pragniemy przypomnieć, że zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli. Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br. trwa etap składania wniosków/ zgłoszeń o przyjęcie do przedszkola.

Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.