• Do wakacji: WAKACJE!!!
  2. Rodzice

Szanowni Państwo.

W dniu 26 czerwca odbędzie się ostatnie w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców. Podsumujemy działania w zakresie kształcenia i wychowania dzieci.  Rodzice wyrażą opinię w sprawie oceny pracy nauczycielek kończących awans zawodowy. Kierownik gospodarczy przygotuje i przedstawi sprawozdanie z wpływów i wydatków z wpłacanych przez Państwa darowizn.

Pięknie dziękuję zarówno członkom Rady Rodziców, jak też wszystkim członkom Trójek Klasowych za twórczą współpracę i poświęcanie czasu na działalność społeczną. Panu Przewodniczącemu Rady Rodziców przekazuję wyrazy wdzięczności za mądrość i otwartość na ,,sprawy” oraz  życzę ,,powodzenia w szkole”.

Wszystkim Rodzicom dziękuję za codzienne zaufanie i życzliwość. W tym roku dodatkowo za wsparcie nas podczas strajku.

Wszystkim – wspaniałych wakacji!

Dyrektor Przedszkola
Grażyna Kuczbajska.