Poniedziałek, 2020-06-01

Imieniny: Gracji, Jakuba

2. Aktualności

zachęcamy do zapoznania się z nowymi informacjami dotyczącymi organizacji pracy przedszkoli w okresie wakacyjnym 2020r. (w zakładce "Dyżur wakacyjny"),

a także do zapoznania się z lekturą listu od Prezydenta m. st. Warszawy skierowanego do rodziców przedszkolaków
(w zakładce "Dla Rodziców").

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Najlepszyklej - wymień puste na pełne" organizowanej przez producenta kleju AMOS.

Akcja polega na zbieraniu pustych pojemników po kleju AMOS do specjalnego kartonu, które następnie zostaną wymienione na pełne przez Producenta.
Za każdych 120 sztuk pustych opakowań otrzymamy 30 nowych.

W naszym przedszkolu prace plastyczne z wykorzystaniem kleju wykonywane są niemalże codziennie, a dzięki tej akcji chronimy środowisko przekazując opakowania do ponownego użytku.

Jeśli u Państwa w domu zalegają jakieś końcówki lub puste pudełka po kleju AMOS, zachęcamy do przyłączenia się do akcji. :)

Plakaty informujące o akcji rozwieszone są w holu głównym naszego przedszkola,
natomiast karton na puste pojemniki po kleju znajduje się w przedsionku obok Minionka.

Zachęcamy do udziału.

Szanowni  Rodzice,

5 grudnia (czwartek) odbędzie się przedstawienie teatralne „Zimowa opowieść”.

Odwiedzi nas także Mikołaj z prezentami dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy naszych Przedszkolaków

przedszkolaki z grupy VIII i XIV uczestniczą w projekcie Fundacja Poprostu Kultura

"Dzieci tworzą swoje miasto. Warszawskie bajki świata".

Projekt współfinansowany jest przez m. st. Warszawa.

Więcej informacji o projekcie: https://dziecitworza.pl/nasze-projektywarszawskie-bajki-sw…/.

Szanowni Rodzice,

29 listopada grupy I, IX, X, XI, XII, XIII będą uczestniczyć w warsztatach "Finansowy Elementarz"

organizowanych przez Fundację Banku Millennium we współpracy z Fundacją Verba.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.