Niedziela, 2020-08-09

Imieniny: Klary, Romana

2. Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny

W związku ze zmianą organizacji pracy przedszkola od dnia 13 lipca, nieznacznie ulegają zmianie godziny przyprowadzania dzieci do przedszkola.

Jednocześnie prosimy tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie zrobili, o zapoznanie się z treścią "Procedury bezpieczeństwa" (na dole strony - w plikach do pobrania) i dostarczenie do przedszkola w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka wypełnionego "Oświadczenia Rodziców" (także poniżej w plikach do pobrania).
Druki oświadczenia będą również dostępne w przedszkolu.

Na terenie przedszkola obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek.

ze względu na odsyłanie ankiet po terminie i duże zainteresowanie opieką wakacyjną, informacje mailowe zostaną rozesłane najpóźniej do jutra.
Jednocześnie prosimy wszystkich Rodziców o zapoznanie się z treścią "Procedury bezpieczeństwa" (na dole strony - w plikach do pobrania) i dostarczenie do przedszkola w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka wypełnionego "Oświadczenia Rodziców" (także poniżej w plikach do pobrania).
Druki oświadczenia będą również dostępne w przedszkolu.

Przypominamy o konkretnych godzinach przyprowadzania dzieci w zależności od koloru grupy, do której będzie uczęszczało dziecko.
Na terenie przedszkola obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek.

godziny przyprowadzania dzieci - nazwy grup

Ankieta - zajęcia w przedszkolu w okresie 29 - 30 czerwca oraz 1 lipca - 11 sierpnia

poniżej, w plikach do pobrania, znajduje się ankieta (w wersji pdf oraz word) dotycząca zajęć w przedszkolu w okresie 29 czerwca – 11 sierpnia.

Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, o wypełnienie ankiet i odesłanie na adres mailowy przedszkola: przedszkole370@poczta.idsl.pl, najpóźniej do 22 czerwca.

Zmiana organizacji pracy przedszkoli w lipcu i sierpniu 2020 r.

dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu rozpoczyna się 1 lipca i będzie trwał do 11 sierpnia, natomiast od 12 sierpnia do 31 sierpnia nastąpi przerwa w funkcjonowaniu przedszkola.

Z dyżuru wakacyjnego może skorzystać każde dziecko uczęszczające do naszej placówki.

Funkcjonowanie przedszkola będzie dostosowane do aktualnych przepisów dotyczących zagrożenia epidemicznego.

Na stronie Biura Edukacji znajdują się informacje dotyczące organizacji pracy przedszkoli w lipcu i sierpniu 2020 r.

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach

W obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny.

W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.

Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

W poniższych plikach do pobrania znajdą Państwo harmonogram uproszczonych zapisów oraz zmienione zasady zapisów na opiekę wakacyjną.