Niedziela, 2020-08-09

Imieniny: Klary, Romana

Organizacja Pracy Przedszkola w okresie epidemii - Covid-19

poniżej w plikach do pobrania znajduje się PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA w Przedszkolu nr 370 w warunkach stanu epidemicznego (w trakcie trwania epidemii COVID-19), a w niej zawarta jest nowa organizacja pracy przedszkola, zasady współpracy z rodzicami oraz procedury postępowania na wypadek zakażenia.

Załącznikami do procedury są m.in.

- oświadczenie rodzica/ opiekuna prawnego i

- zgoda na mierzenie temperatury ciała dziecku.

Organizacja pracy przedszkola oparta jest o Państwa deklaracje skorzystania z opieki przedszkolnej w ankietach. Obecnie zostały do Państwa wysłane nowe ankiety, na podstawie których będziemy organizowali opiekę przedszkolną od 25 maja. Ankietę można pobrać z plików do pobrania.

Przed przyprowadzeniem dzieci do przedszkola, bardzo prosimy porozmawiać z o zasadach higieny, o tym, że dziecko będzie miało mierzoną temperaturę na wejściu do przedszkola oraz o tym, że panie mogą być w ubraniach ochrony osobistej typu: fartuch, przyłbica, maska, rękawiczki.