Przedszkole Nr  370

e-mail:przedszkole370@poczta.idsl.pl

2. Aktualności

Powrót do Przedszkola od 23 listopada

od poniedziałku, 23 listopada, przedszkole rusza w normalnym trybie.

List Prezydenta m. st. Warszawy

Szanowni Rodzice,

na stronie Biura Edukacji  został opublikowany list Prezydenta m.st. Warszawy skierowany do środowiska oświatowego.

List Prezydenta m. st. Warszawy

Szanowni Państwo ,

poniżej znajdą Państwo list Prezydenta Miasta stołecznego Warszawy skierowany do Dyrektorów, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów.

Otwarcie przedszkola

Przedszkole nr 370 w roku szkolnym 2020/2021 zostanie otwarte dla wszystkich dzieci przyjętych na rok szkolny i będzie czynne w godz. 7.00-17.00.

Procedura organizacji pracy przedszkola

prosimy zapoznać się z Procedurą organizacji pracy przedszkoli  prowadzonych przez m.st. Warszawę od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego pracowników przedszkoli oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego zamieszczoną na stronie...

Ubezpieczenie dla Dzieci

Ubezpieczenie dla dzieci - Warszawski Program NNW 2020-2021