Przedszkole Nr  370

e-mail:przedszkole370@poczta.idsl.pl

Informacja o płatnościach

Płatności za przedszkole:

System iPrzedszkole https://iprzedszkole.progman.pl jest elektronicznym systemem naliczania opłat za żywienie i darowiznę. Możliwe jest także pobranie bezpłatnej aplikacji na telefon  iPrzedszkole Mobile w sklepie Google Play. W programie (aplikacji) iPrzedszkole Rodzice mają możliwość:

- bieżącego monitorowania należności, historii wpłat, zaległości lub nadpłat za żywienie oraz opłat darowizny,
  -
szybkiego i prostego zgłoszenia nieobecności,
  - s
prawnej komunikacji z kierownikiem gospodarczym,
  -
dostępu do tablicy ogłoszeń z ważnymi informacjami zamieszczonymi przez przedszkole,
sprawdzenia tygodniowego jadłospisu.

Stawka żywieniowa w przedszkolu wynosi 9,50 zł.

Darowizna jest wpłatą dobrowolną i zależy od możliwości finansowych Rodziców.

Opłaty za żywienie dziecka w przedszkolu i darowiznę należy dokonywać przelewem do 15 -go dnia bieżącego miesiąca (bądź w terminie wskazanym w Panelu Rodzica, w zakładce należności) na oddzielne konta bankowe.

Konta bankowe w Citibanku:

Wyżywienie 38 1030 1508 0000 0005 5066 3147

Darowizna 13 1030 1508 0000 0005 5066 3112

W tytule przelewu proszę podać Imię i nazwisko dziecka oraz grupę, do której uczęszcza.

Na początku każdego miesiąca (ok 5 – 6 dnia) w programie iPrzedszkole zostaną opublikowane dokładne kwoty, które należy przelać na poszczególne konta (bez zaokrąglania). Wyjątkiem są miesiące wrzesień oraz styczeń - kiedy wpłacają Państwo z góry określoną kwotę za żywienie.

W pozostałych miesiącach kwota będzie pomniejszona adekwatnie do dni nieobecności dziecka.

Oplata za darowiznę według Państwa deklaracji. Zachęcamy do stałego wsparcia przedszkola, dzięki któremu możemy zorganizować koncerty, występy artystyczne, przedstawienia, warsztaty, zakupić artykuły plastyczne, wyprawki, pomoce dydaktyczne dla dzieci, książki, zabawki, klocki, upominki na Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia oraz Święta Wielkanocne i wiele innych.

Nieobecność dziecka zgłaszamy najpóźniej do godz. 9:00, danego dnia, najlepiej w programie iPrzedszkole.

Nad poprawnym rozliczeniem żywienia czuwa kierownik gospodarczy, Pani Małgorzata Kazimierska – Czuchaj. W programie iPrzedszkole mają Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z kierownikiem poprzez Komunikator.