Kontakt

Przedszkole Nr  370

ul. Wł. Umińskiego 11

03-984 Warszawa

tel. 22 613-87-69

e-mail:przedszkole370@poczta.idsl.pl

Anonimowa skrzynka na sygnały

Adaptacja w rekrutacji 2020/2021

  • ODWOŁANIE ZEBRANIA

   Szanowni Państwo,

   w związku z obowiązującymi nas wytycznymi oraz utrzymującym się stanem epidemicznym, jesteśmy zmuszeni do odwołania zaplanowanego na piątek spotkania informacyjnego. Informacje dotyczące organizacji roku szkolnego otrzymają Państwo podczas spotkań adaptacyjnych.

   W związku z koniecznością zaplanowania żywienia w dniach 1 - 3 września, prosimy o informację, które dzieci pozostają po adaptacji w przedszkolu i będą korzystały z posiłków.

   Przypominamy, że na terenie placówki, w tym w ogrodzie, obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa przez osoby dorosłe oraz zachowanie dystansu społecznego.

    

    

   Szanowni Rodzice, drogie Przedszkolaki!

   Czeka nas nowy rok szkolny, pełen znaków zapytania, niepewności, ale i nadziei, że spotkamy się wszyscy w naszym przedszkolnym gronie. Stęskniliśmy się za naszymi obecnymi Przedszkolakami i z niecierpliością czekamy na "debiutantów"! Zapraszamy do obejrzenia filmu, przygotowanego przez nauczycielki, które prawdopodobnie będą pracować w grupach dzieci 3-letnich. Na naszych najmłodszych Przedszkolaków czekają Panie: Marzenka, Weronika, Agnieszka, Greta, dwie panie Natalie, Beata i Kamila (od października) oraz oczywiście cała "załoga" Przedszkola nr 370. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

   Poniżej, w plikach do pobrania znajdą Państwo prezentację (w formie pdf) o naszym przedszkolu, kilka wskazówek i informacji o funkcjonowaniu przedszkola (także o adaptacji) dla Rodzców 3-latków,  informacje o opłatach oraz druki upoważnień do odbioru dzieci z przedszkola.

  • W filmie wykorzystano piosenkę „Zuch przedszkolak”, pochodzącą z płyty „Muzyczny wrzesień w przedszkolu. Utwory do tańca, śpiewania i zabawy” dołączonej do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA nr 6.225/2020, sł. Marta Jelonek, muz. Miłosz Konarski.

    

   Szanowni Rodzice,

   w związku z rozpoczęciem przez dzieci nowo przyjęte uczęszczania do Przedszkola nr 370, pod koniec przyszłego tygodnia (do 21.08) otrzymacie Państwo drogą mailową informacje dotyczące adaptacji i funkcjonowania Przedszkola nr 370. Ponadto dostępne będą „niespodzianki” dla naszych przyszłych Przedszkolaków, przygotowane specjalnie przez nauczycielki 3-latków. Zapraszamy także do śledzenia informacji na stronie internetowej oraz przedszkolnym facebooku.

   przedszkole


  • Szanowni Państwo,
  •  

  Informację o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do Przedszkola nr 370 na rok szkolny 2020/2021 można uzyskać logując się do systemu rekrutacji (od godz. 13:00 w dniu dzisiejszym, tj. 22.05.2020r.). 

   

  Ze względu na panującą epidemię i ograniczenia w funkcjonowaniu przedszkoli w najbliższym czasie nie planujemy zebrania ani zajęć adaptacyjnych. Nie jesteśmy też w stanie określić przybliżonego terminu takich zajęć.

   

  Zachęcamy do śledzenia strony internetowej przedszkola oraz fanpage na Facebooku, na których informacje umieszczane są na bieżąco.

   

 •  
 • Szanowni Państwo,

 

Informację o zakwalifikowaniu bądź niezakalifikowaniu dziecka do Przedszkola nr 370 na rok szkolny 2020/2021 można uzyskać logując się do systemu rekrutacji.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola:

- elektronicznie w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce”   (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym)

lub

- przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola przedszkole370@poczta.idsl.pl


Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

 

Szanowni Państwo,

rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych została przedłużona.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br. Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowy przedszkole370@poczta.idsl.pl Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

W poniższych plikach do pobrania znajdą Państwo NOWY HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, w trosce o wspólne dobro i zdrowie, od dnia 16 marca br. Rodzice oraz inni interesanci nie będą obsługiwani osobiście, tylko drogą telefoniczną lub elektroniczną w godzinach pracy sekretariatu, tj. 8:00 – 16:00.

W związku z rekrutacją na rok szkolny 2020/2021, wszystkie wymagane dokumenty (wniosek, zaświadczenia, oświadczenia itp. potwierdzające zaznaczone kryteria) prosimy przesyłać w formie skanu lub zdjęć na adres mailowy przedszkola: przedszkole370@poczta.idsl.pl

Wniosek oraz dokumenty potwierdzające kryteria zostanie sprawdzony i zaakceptowany w ciągu 5 dni od dnia złożenia. W przypadku braku dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów - kryterium, które nie zostanie potwierdzone wymaganymi dokumentami, nie będzie uwzględnione w rekrutacji.

W przypadku trudności lub wątpliwości związanych z potwierdzaniem poszczególnych kryteriów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 613-87-69 lub mailowy z sekretariatem przedszkola (mail powyżej).

Pragniemy przypomnieć, że zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli. Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br. trwa etap składania wniosków/ zgłoszeń o przyjęcie do przedszkola.

 

Szanowni Państwo,

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 3 marca br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Wszelkie informacje: harmonogram, zasady i kryteria rekrutacji znajdują się poniżej, w plikach do pobrania, a także na stronie Biura Edukacji http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki